WORKFLOW
backgroundBlueCircle

  S námi je zlepšování výroby návykové

 • Prozkoumáme Vaší výrobu

  Projdeme vaši aktuální výrobu, seznámíme se s vašimi procesy, stroji i lidmi a navzájem se poznáme.

 • Společně najdeme řešení s maximálním přínosem

  Dáme do souladu vaše představy a požadavky s našimi zkušenostmi a know-how. Ze všech příležitostí, které identifikujeme, začneme s tou, která povede k největšímu možnému zvýšení efektivity výroby.

 • Pustíme se spolu do práce

  Celým projektem vás bezpečně provedeme. Nebojíme se jít i proti původnímu zadání, pokud to vede k lepšímu výsledku. Na lidech nám záleží, umíme je provést změnami, které je čekají.

 • Podíváme se kam teď

  Měníme myšlení lidí, bilancujeme a společně hledáme další skvělou příležitost ke zvýšení efektivity výroby.

S námi je zlepšování výroby návykové

Dáme do souladu vaše představy a požadavky s našimi zkušenostmi a know-how. Ze všech příležitostí, které identifikujeme, začneme s tou, která povede k největšímu možnému zvýšení efektivity výroby.

S námi je zlepšování výroby návykové

Projdeme vaší aktuální výrobu, seznámíme se s vašimi procesy, stroji i lidmi a navzájem se poznáme.

S námi je zlepšování výroby návykové

Měníme myšlení lidí, bilancujeme a společně hledáme další skvělou příležitost ke zvýšení efektivity výroby.

S námi je zlepšování výroby návykové

Celým projektem vás bezpečně provedeme. Nebojíme se jít i proti původnímu zadání, pokud to vede k lepšímu výsledku. Na lidech nám záleží, umíme je provést změnami, které je čekají.

POMŮŽEME VÁM

Řídíte auto jen s pohledem do zpětného zrcátka? Ne?

Přestaňte řídit vaši výrobu na základě historických dat, sbírejte online data ze strojů a rozhodujte se v reálném čase. Včas se vyhnete překážkám, které se vám staví do cesty.

Jak konkrétně vaši výrobu zefektivníme?

Stěrače stírají, ostřikovače stříkají… To nemusíte hlásit, to přece vidíte?

Mějte své technologické procesy zcela pod kontrolou. Řiďte veškeré své technologie z jednoho místa, zrychlete své rozhodování díky komplexní vizualizaci, reagujte okamžitě na alarmy a vždy snadno dohledejte spolehlivě archivované informace.

Podívejte se, co přineslo zavedení TIS v Zentivě

Další porada, kde jste řešili, jaké číslo je správné a ne jak ho zlepšit? Příště už to může být jinak.

Datio BI propojí výrobní a finanční data. Zautomatizuje, zefektivní a zrychlí všechny reporty. Dá vám do kontextu všechna fakta a ukáže jednu pravdu napříč firmou.

Máme se vám ozvat? Nechte nám kontakt.
DĚKUJEME

"Projekt začal přinášet své ovoce již v průběhu implementace, kdy jsme dokázali mnohem efektivněji rozlišit dopad stroje a obsluhy na výsledný takt.“

Mitsubishi

Martin Plas

Manažer výroby
Mitsubishi Electric s.r.o.

"Největší přínos modulu MStorage systému Datio MES spatřuji ve zefektivnění logistických procesů, a to především díky aktuálním přehledům stavů skladu bez potřeby fyzické inventury, dodržování metody FIFO automatickou alokací dílů do expedic a umožnění zpětné sledovatelnosti dílů přes veškeré procesy od zákazníka až po prvotní načtení rozpracovaného dílu ve výrobě."

Ascorium

Michaela Havelková

Project Coordinator
Ascorium Mladá Boleslav s.r.o.

„Díky Datio MES jsme výrazně zefektivnili výrobu a ušetřili mnoho času a nákladů oproti starému systému. Je to živý systém a jeho rozvoj je podporovaný přímo zaměstnanci naší společnosti, protože jim velmi ulehčil práci. Navíc jsme ušetřili obrovské množství papíru, takže nyní je naše společnost o dost zelenější.“

Webasto

Rastislav Mrštík

Head of Manufacturing Engineering
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o.

„S prací, kterou odvedla firma Datio Software ve společnosti MAGNA Libáň, jsme velice spokojeni. Tato spolupráce vedla nejen k lepšímu zmapování samotného procesu výroby PVC kůží, ale také i k vytvoření dalších kontrolních ukazatelů a nástrojů, které nám do budoucna pomohou k dalšímu zefektivňování výroby PVC kůží.“

Magna

Petr Kindler

Manufacturing Manager
Magna Interiors SBU Eastern Europe, Plant Libáň

„TIS se za dobu své existence v Zentiva, k.s. stal nedílnou součástí řady výrobních procesů. Jeho přínosy se projevují nejen snížením zátěže zaměstnanců při pořizování záznamů a v eliminaci lidské chyby, ale i ve zvýšení stupně jištění jakosti našich produktů a tím ochrany pacientů. Dostupnost a ucelenost informací zjednodušuje takové úlohy jako je klasifikace čistých prostor, objektivnost dat zjednodušuje procesy revalidací při opravách a rekonstrukcí technologických celků, které jsou začleněny v TIS. Včasné poskytnutí informace o průběhu sanitačních procesů zkracuje časy potřebné pro rozhodování o způsobilosti zařízení k dalším výrobním operacím.“

Zentiva

Ing. Milan Turinský

System Management
Zentiva, k.s.

„Nový plánovací systém MPlanLak nám jednoduše umožnuje naplánovat výrobu dle požadavků zákazníka a tím plynule reagovat na změny ve výrobě. Systém je instalovaný na centrálním serveru a tím je možnost přistupovat do plánovacího softwaru z jakéhokoliv počítače s příslušným oprávněním. Dále nám systém umožňuje aktuálnější přehled zadané výroby než předchozí systém. Dle zabarvení skidu lze jednoduše zjistit, v které oblasti lakovny se daný skid nachází. Popřípadě je možné k jednotlivým skidům napsat krátký komentář a informovat obsluhu linky. Díky reportům ze systému lze zpětně dohledat veškeré informace spojené s výrobkem. Tento krok nám dřívější systém neumožňoval. Jednoduché a intuitivní prostředí systému MPlanLak nedělal plánovačům výroby po zaškolení sebemenší problém.“

Magna

Bc. Boris Rudzan

Production Manager Exteriors
Magna Exteriors (Nymburk) s.r.o.

The lorem text the section that contains header with having open functionality. Lorem dolor sit amet consectetur adipisicing elit.

blank

Testovací poznámka
Testovací poznámka

Společnosti, jejichž výroby prověřily naše řešení:
PTÁTE SE

FAQ

ODPOVĚĎ

Záleží na konkrétním rozsahu projektu, obecně provádíme implementace systému během cca dvou měsíců včetně provedení předprojektové analýzy a také zaškolení obsluhy. Hodně také záleží na připravenosti z vaší strany. Není to podmínkou, ale z naší zkušenosti víme, že pokud má náš zákazník již zaveden ERP systém, je implementace výrobního informačního systému mnohem rychlejší.

ODPOVĚĎ

Chápeme, že ne vždy povaha projektu vyžaduje, aby byl z naší strany držen servis, a proto vás také nenutíme k dalším poplatkům za služby, které nakonec ani nevyužijete. Po předání díla pro vás nevyplývá žádná povinnost uzavírat smlouvu na servisní službu. Váš systém bude plně funkční. Případné servisní zásahy či následný rozvoj systému lze řešit na základě dílčích objednávek. Obecně ale platí, že pokud je servisní smlouva uzavřena, lze se spolehnout na to, že dohodnuté reakční doby budou dodrženy a vaše požadavky vyřizovány přednostně. K tomu slouží i náš zákaznický portál. Ať již zákazník využívá zákaznický portál nebo telefonickou podporu, kterou poskytujeme i v režimu 24/7, může se spolehnout, že další rozvoj systému bude řešen v rámci dnů a týdnů – Cenová nabídka do týdne, realizace do měsíce od objednání.

ODPOVĚĎ

Vybraná referenční řešení jsou po předchozí dohodě k vidění přímo ve výrobách u našich zákazníků. Před započetím příprav samotné implementace dokonce takovou referenční návštěvu velmi doporučujeme, a tudíž i rádi zprostředkujeme. Pokud ale nechcete čekat na domluvení referenční návštěvy a rádi byste náš systém viděli hned teď, nabízíme vám možnost prohlídky DEMO verze Datio MES. Bližší informace naleznete zde.

ODPOVĚĎ

Nebudeme lhát, samozřejmě, že čím blíže si jsme i na mapě, tím lépe. Ale pokud by toto bylo jediné měřítko, nemohli bychom v našem portfoliu mít společnosti, které sídlí i mnohem dál než za hranicemi Libereckého kraje, nebo České republiky.

RÁDI VÁS USLYŠÍME

A jak to bude vypadat u vás ve výrobě?

Zarezervujte si 30 minutový telefonát s Lenkou, uvařte si kávu a proberte, co vás nyní ve výrobě nejvíce trápí.

Chci si vybrat termín
Obchodnice
Cookie

Naše sušenky už se pečou. Na recept se podívejte tady.